Svým zákazníkům zajišťujeme projekty a dodávky kvalitních filtračních systémů pro průmyslové aplikace, které svojí konstrukcí vyhovují požadavkům pro rozsáhlé způsoby využití.

Nabízíme na českém trhu i v evropském prostoru technologie pro průmyslovou filtraci. Navázali jsme partnerský vztah s českým výrobcem filtračních technologií, společností CIPRES FILTR BRNO, s.r.o., pro kterou zajišťujeme zpracování projektové dokumentace a pro různé aplikace rekuperací odpadních energií vyžadujících filtraci vzduchu, také vlastní realizace na klíč.

Průmyslová filtrace se uplatňuje všude tam, kde je zapotřebí v průmyslovém prostředí odstraňovat ze vzdušniny prachové částice a nečistoty či korigovat jejich vlastnosti tak, aby na výstupu z filtrace vykazovaly zákazníkem požadované vlastnosti.

V širokém spektru aplikací průmyslového odsávání a filtrace nabízíme naše řešení zákazníkům z různých oblastí průmyslu, jako jsou například brusírny, svařovny, slévárny a další.

Zajišťujeme projekty a dodávky technologií pro odsávání a filtraci jak běžných, tak např. explozních (ATEX) či jinak specifických prachů.

Pro aplikace odprášení energetických zdrojů nebo provozů pracujících se vzdušninou o vysokých teplotách navrhujeme a dodáváme kompletní technologické celky zahrnující zařízení pro využití odpadního tepla pro snížení nákladů na dodávku a následný provoz filtrační technologie.

Pro předběžnou kalkulaci jednotlivých komponent můžete využít kalkulátoru našeho partnera.

Nechejte se od nás kontaktovat: